TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

10 2021

Wtorkowe kolizje w Grodzisku i Jaktorowie


Grodzisk News


foto: Czytelnik ArturWtorkowe kolizje w Grodzisku i Jaktorowie - Grodzisk News


Informacje o dwóch kolizjach odpowiednio: w Jaktorowie i w Grodzisku otrzymaliśmy dziś pd kierowców przejeżdżających w pobliżu zdarzeń. Policja potwierdziła interwencję w Jaktorowie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Na ul. Skokowskiego w Jaktorowie właśnie doszło do zderzenia dwóch osobówek.– Około godz. 11.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejscu okazało, że w kolizji brali udział kierowcy audi oraz volkswagena – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po godzinie 15.00 czytelnik nadesłał do nas informację i zdjęcia o kolizji przed tunelem w Grodzisku. Policja oraz straż pożarna podały, iż nie prowadziły żadnych czynności w związku z kolizją. Publikujemy jednak zdjęcia nadesłane przez czytelnika.

Wtorkowe kolizje w Grodzisku i Jaktorowie - Grodzisk News
Wtorkowe kolizje w Grodzisku i Jaktorowie - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Chyba przed tunelem l

Tea
12-10-2021 17:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.