reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

05 2024

Wtargnęli na posesję. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dzielnicowi z Jaktorowa namierzyli i zatrzymali dwóch sprawców wtargnięcia na jedną z posesji na terenie gminy. W domach zatrzymanych mężczyzn policjanci znaleźli narkotyki.


Komisariat Policji w Jaktorowie otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców gminy dotyczące agresywnego wtargnięcia do jego domu dwóch mężczyzn. Sprawcy uszkodzili drzwi poszkodowanego. Sprawą zajęli się dzielnicowi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu, a zebrane informacje potwierdziły przebieg zdarzenia przedstawiony przez zgłaszającego. Funkcjonariusze ustalili też tożsamość podejrzanych i udali się do ich miejsca zamieszkania.

– Podczas porannej wizyty, dzielnicowi zastali 59-latka i 38-latka w ich miejscach zamieszkania. W czasie przeszukania dokonanego w domu starszego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli opakowanie z amfetaminą, drugi także posiadał  u siebie biały proszek, który okazał się mefedronem. Obaj podejrzani trafili do policyjnej celi – opisuje działania Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty wspólnego naruszenia miru domowego, a także uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Policjanci z Jaktorowa sprawdzają jeszcze, czy 59- i 38-latek nie mają na sumieniu innych przestępstw.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.