reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

05 2024

Wtargnęli na posesję. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dzielnicowi z Jaktorowa namierzyli i zatrzymali dwóch sprawców wtargnięcia na jedną z posesji na terenie gminy. W domach zatrzymanych mężczyzn policjanci znaleźli narkotyki.


Komisariat Policji w Jaktorowie otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców gminy dotyczące agresywnego wtargnięcia do jego domu dwóch mężczyzn. Sprawcy uszkodzili drzwi poszkodowanego. Sprawą zajęli się dzielnicowi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu, a zebrane informacje potwierdziły przebieg zdarzenia przedstawiony przez zgłaszającego. Funkcjonariusze ustalili też tożsamość podejrzanych i udali się do ich miejsca zamieszkania.

– Podczas porannej wizyty, dzielnicowi zastali 59-latka i 38-latka w ich miejscach zamieszkania. W czasie przeszukania dokonanego w domu starszego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli opakowanie z amfetaminą, drugi także posiadał  u siebie biały proszek, który okazał się mefedronem. Obaj podejrzani trafili do policyjnej celi – opisuje działania Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty wspólnego naruszenia miru domowego, a także uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Policjanci z Jaktorowa sprawdzają jeszcze, czy 59- i 38-latek nie mają na sumieniu innych przestępstw.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.