02 11 2019

Wspólnie „Wykopmy raka” w Grodzisku po raz kolejny. Zapisz się!

02.11.2019, godz.: 10:41
Wspólnie „Wykopmy raka” w Grodzisku po raz kolejny. Zapisz się!
fot. Pixabay

Szczytny cel i piłkarska rywalizacja? To właśnie znajdziecie w zbliżającym się wydarzeniu dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie organizowanym w ramach stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych współorganizuje już drugą edycję tej piłkarskiej imprezy w szczytnym celu.

Wykopmy Raka to organizowane kolejny raz charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji. – Stowarzyszenie Sportowy Bohater zaprasza Was na Turniej Charytatywny, który odbędzie się 9 listopada 2019 na hali w Grodzisku Mazowieckim (ul. Westfala 3a) – mówią organizatorzy.

– Pytasz o szczegóły? Odpowiadamy! Gramy 4+bramkarz (max 10 osób w drużynie); limit 16 miejsc w turnieju (zapisy kto pierwszy ten lepszy); zapewniamy szatnie i napoje dla wszystkich uczestników; mecze pod okiem licencjonowanego sędziego. Trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami i medalami – opowiadają o szczegółach.

Nie zabraknie również rozrywki dla kibiców, profesjonalnego nagłośnienia, muzyki. Będzie też relacja zdjęciowa. Najważniejsze jednak, że cały dochód z wpisowego (250 zł od drużyny) przekazanego przez drużyny trafi do podopiecznych fundacji Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Więcej informacji tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata