24 05 2020

Wspierajmy grodziskie kino CK i nie tylko. Trwa ogólnopolska akcja

24.05.2020, godz.: 10:38
Wspierajmy grodziskie kino CK i nie tylko. Trwa ogólnopolska akcja
fot. centrumkultury.eu

Kino Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim jest częścią ogólnopolskiej akcji #wspieramykinapolskie organizowanej przez firmę Kinads. Celem jest wsparcie kin lokalnych w tym trudnym czasie.

Cały mechanizm polega na tym, że każda osoba może na stronie www.wspieramy-kina.pl kupić dowolną ilość e-biletów do wybranego kina w Polsce, które można będzie wymienić na dowolny seans po wznowieniu funkcjonowania kina. Cenę e-biletu każde kino ustala indywidualnie – u nas ten otwarty bilet można kupić za 17 zł, co stanowi średnią cenę biletów na nasze seanse filmowe. Zakupiony e-bilet widz otrzymuje na wskazanego przez siebie maila w postaci kodu, który później podaje w kasach kina i wymienia go na jeden bilet na wybrany przez siebie seans 2D. Proste, prawda?

W ten sposób solidaryzujemy się z branżą kinową i jest to dla nas szansa na uzyskanie minimalnego przychodu w czasie, kiedy kino jest zamknięte. Polskie lokalne kina próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Epidemia dotknęła je w ten sam sposób co wszystkie instytucje kultury. Ale choć zamknięte, wykazują żywotność godną najlepszej rozrywki Polaków – mówi Agata Dymna, koordynatorka grodziskiego kina.

– Kupienie otwartego e-biletu nie tylko daje kinu doraźny zastrzyk finansowy pomagający przetrwać najbliższe miesiące. Będzie to też symboliczny gest wsparcia tego, co wyjątkowe i bliskie – dodaje.

Wejdź na stronę akcji, wybierz z listy swoje ulubione kino i kup dowolną liczbę biletów do wykorzystania w dowolnym czasie, na dowolny seans. Liczy się każdy zakup i każdy bilet.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.