TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2021

Wsiedli za kierownicę bez uprawnień


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP RypinWsiedli za kierownicę bez uprawnień - Grodzisk News


Policjanci grodziskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów obowiązujące jeszcze do przyszłego roku. Teraz obu mężczyznom grozi kara do pięciu lat więzienia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci grodziskiego wydziału ruchu drogowego podczas popołudniowej służby zatrzymali na drodze w Kraśniczej Woli kierującego renault do kontroli. Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że 51-latek posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Podobna sytuacja miała miejsce dwie godziny później na drodze w Tłustem. Kontrola kierującego oplem wykazała, że 33-latek jeszcze ponad rok nie powinien prowadzić samochodu. Obaj kierowcy zostali zatrzymani i dostaną zarzuty karne – dodaje.

Za kierowanie pojazdem, pomimo zakazu sądu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Może się to również skończyć nawet dożywotnim pozbawieniem prawa jazdy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.