16 02 2020

Wraki pod lupą straży miejskiej

16.02.2020, godz.: 15:09
Wraki pod lupą straży miejskiej
Fot. strazmiejska.milanowek.pl

Od początku tego miesiąca strażnicy miejscy z Milanówka zintensyfikowali działania mające na celu usunięcie wraków z krajobrazu miasta.

Straż miejska z miasta ogrodu poinformowała, że wraz z początkiem lutego bacznie przyglądają się nieużytkowanym samochodom, które zalegają w pasie drogi w przestrzeni miejskiej. W ciągu ostatnich dwóch tygodni strażnicy usunęli dwa takie pojazdy.

Zgodnie z przepisami, zalegające nieużytkowane auto zostaje odholowane na wyznaczony strzeżony parking. Jeżeli w ciągu sześciu miesięcy od odholowania właściciel nie zgłosi się po pojazd, ten przechodzi na własność gminy. Należy pamiętać, że zarówno odholowanie, jak i przechowywanie auta na parkingu nie jest bezpłatne i właściciel auta musi zapłacić za taką usługę.

Strażnicy miejscy z Milanówka apelują do mieszkańców o zgłaszanie wraków dzwoniąc pod numer alarmowy 986. Jak podają „działania nie tylko poprawiają wizerunek miasta ogrodu, ale przede wszystkim mieszkańcy zyskują dodatkową, wolną przestrzeń postojową dla swoich pojazdów”.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata