23 02 2020

Wraca stały rozkład jazdy

23.02.2020, godz.: 18:35
Wraca stały rozkład jazdy
Fot. GrodziskNews.pl

Od jutra autobusy żabiowolskiej komunikacji autobusowej będą kursować według stałego rozkładu jazdy. Ponadto zostanie zlikwidowana jedna z linii.

Urząd Gminy Żabia Wola poinformował, że wracają standardowe rozkłady jazdy dla linii B, G, M, O, S, Z. Od poniedziałku (24 lutego) autobusy będą jeździć jak przed feriami. Jest jednak jedna poważna zmiana.

Urzędnicy poinformowali, że kursować nie będzie już linia K i od jutra zastąpi ją inna, która będzie kursować przez Siestrzeń, Władysławów, Przeszkodę, ul. Wiśniową w Żabiej Woli, Zalesie, Musuły oraz na prośby rodziców szkoły w Józefinie, także przez Wycinki Osowskie i Osowiec. Jednak urzędnicy apelują do najmłodszych pasażerów. – Prosimy uczniów dojeżdżających rano do szkoły podstawowej w Józefinie z przystanków OSOWIEC ZAWIŁA, OSOWIEC PARKOWA, OSOWIEC FALISTA, WYCINKI OSOWSKIE MIĘDZYNARODOWA i WYCINKI OSOWSKIE ZDROJOWA o korzystanie z linii G, a wykorzystywanie linii W jedynie w powrotach ze szkoły do ww. przystanków – Powrót do ww. przystanków także będzie możliwy autobusami linii G, tak jak dotychczas – napisano na stronie żabiowolskiego magistratu.

Na przystankach są już rozmieszczone nowe rozkłady jazdy, zniszczone tabliczki wymieniono. Na każdej tabliczce przystankowej można obecnie znaleźć informację informację o połączeniach.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.