TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

11 2022

Wpadkowy poranek w regionie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik Rafał1 - Grodzisk News


Opady śniegu, które przyszły dzisiejszej nocy, już dały się we znaki kierowcom. W rezultacie doszło do kilku kolizji, o których poinformowali nas m.in. czytelnicy.


Nad ranem po godzinie 5.40 doszło zderzenia dwóch samochodów osobowych: mitsubishi i kia przy ul. Chełmońskiego w Żelechowie. – Do akcji wysłaliśmy kilka zastępów straży pożarnej w celu udzielenia pomocy i zabezpieczenia miejsca wypadku. Okazało się, w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, której strażacy udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Osoba została przebadana przez pogotowie i została na miejscu– mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wkrótce strażacy wrócili do Żelechowa na kolejną interwencję. Tym razem w kolizji brał udział jeden pojazd. Na ul. Chełmońskiego osoba kierująca samochodem osobowym uderzyła w ogrodzenie sklepu. – Kierowca toyoty wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem – wyjaśnia Stefaniak.

Trudne warunki dały się też we znaki kierowcy w Żukowie, który przed godziną 7.00 prawdopodobnie wpadł w poślizg stracił panowanie nad pojazdem, a ten przewrócił się na bok.

Warunki na drogach są trudne, zachowajcie więc szczególną rozwagę i ostrożność.

Wpadkowy poranek w regionie - Grodzisk News
Wpadkowy poranek w regionie - Grodzisk News
Wpadkowy poranek w regionie - Grodzisk News
Wpadkowy poranek w regionie - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.