23 07 2020

Wóz strażacki (nie) dla Podkowy już jest. Wkrótce przekazanie do Milanówka

23.07.2020, godz.: 07:30
Wóz strażacki (nie) dla Podkowy już jest. Wkrótce przekazanie do Milanówka
fot. Facebook/Burmistrz Artur Tusiński

Do Podkowy Leśnej zajechał już wóz strażacki, który miasto ogród otrzymało w nagrodę za wysoką frekwencję w wyborach prezydenckich. Wkrótce wóz zostanie przekazany do OSP Milanówek.

O tym, że Podkowa przekaże wygrany wóz Milanówkowi pisaliśmy niedawno tutaj. Teraz sprawa się materializuje. – Przyjechał właśnie z Austrii, podobno będzie pierwszy taki na Mazowszu i pierwszy, który będzie miał herb Podkowy Leśnej. Krótko mówiąc samochód już jest, ale czeku jeszcze nie ma – napisał na swoim Facebooku burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

– Po załatwieniu wszystkich formalności strażacy z OSP Milanówek obiecali zawitać do Podkowy i uczestniczyć w sesji, na której nastąpi symboliczne przekazanie wozu strażackiego. Będzie też okazja do podziękowań za ich ciężką pracę na rzecz naszych mieszkańców – dodał włodarz i zamieścił zdjęcia pojazdu.

fot. Facebook/Burmistrz Artur Tusiński
fot. Facebook/Burmistrz Artur Tusiński
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.