31 07 2020

Wotum zaufania i absolutorium dla wójta Żabiej Woli

31.07.2020, godz.: 17:19
Wotum zaufania i absolutorium dla wójta Żabiej Woli
Fot. zabiawola.pl

Podczas sesji Rady Gminy Żabia Wola, która odbyła się w minioną środę, radni zdecydowali o udzieleniu wotum zaufania i absolutorium wójtowi Piotrowi Rybce.

Najpierw radni głosowali nad uchwałą w sprawie udzielenia wotum zaufania wójtowi. I takie wotum Piotr Rybka otrzymał, ale nie była to jednogłośna decyzja. „Za” głosowało ośmiu radnych, „przeciw” było trzech (Iliana Kacprzak, Tomasz Kujawa, Krzysztof Marczewski), a od głosu wstrzymali się Wanda Redestowicz i Mariusz Luc.

Następnie radni zatwierdzili sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 r. Dziewięciu radnych było „za”, przy jednym głosie sprzeciwu (Krzysztof Marczewski) oraz trzech „wstrzymujących się od głosu” (Iliana Kacprzak, Tomasz Kujawa, Mariusz Luc).

Identycznie, jak w głosowaniu zatwierdzającym wykonanie budżetu, radni zagłosowali za udzieleniem absolutorium wójtowi Piotrowi Rybce: „za” było dziewięciu radnych, jeden był „przeciw” (Krzysztof Marczewski), a trzech się wstrzymało od głosu (Iliana Kacprzak, Tomasz Kujawa, Mariusz Luc).

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.