reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2022

Wolontariusze Szlachetnej Paczki z naszego regionu połączyli siły. Wspólnie z nimi czyńmy dobro


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe/Szlachetna PaczkaWolontariusze Szlachetnej Paczki z naszego regionu połączyli siły. Wspólnie z nimi czyńmy dobro - Grodzisk News


Wolontariusze szlachetnej Paczki połączyli siły i wspólnie po raz drugi tworzą rejon Grodzisk Mazowiecki – Jaktorów, Międzyborów. Wszystko po to, by jak najefektywniej nieść pomoc rodzinom w potrzebie.


Każdego dnia, robiąc zakupy, widzimy szybujące w górę ceny. Według analiz w sierpniu ceny poszły w górę średnio o blisko 24 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w zeszłym roku. Największe podwyżki dotyczą podstawowych produktów spożywczych, z których nie da się zrezygnować. Już za chwilę Czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas magiczny i rodzinny. Jednak nie dla wszystkich – przyznają wolontariusze Szlachetnej Paczki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Co z tymi, którzy martwią się czy kupić leki, żywność czy pół tony opału. Czy dla nich te Święta też będą magiczne? Czy tak jak Twoje ? A może to właśnie w tym roku zamiast kupić sobie kolejną paczkę czekoladek podarujesz je z nami pani Krysi albo panu Waldkowi i zobaczysz uśmiech albo łzy szczęścia w ich oczach – podkreślają.

A może jesteś w stanie pomóc nam w inny sposób? Podarować swój czas, wykonać rękodzieło, odwiedzić kogoś kto może właśnie teraz jest samotny albo chory i stracił nadzieje ? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i zostań dla kogoś nadzieją – proszą wolontariusze Szlachetnej.

Do wsparcia inicjatywy zachęcamy również my. Zajrzyj tutaj.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.