TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

Wojewoda: Wzorowo zorganizowany punkt szczepień w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Wojewoda: Wzorowo zorganizowany punkt szczepień w Grodzisku - Grodzisk News


Wojewoda mazowiecki ocenił grodziski punkt szczepień populacyjnych jako wzorowo zorganizowany. Opinię wojewody potwierdzają wyniki kontroli przeprowadzonych przez przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziska Mediateka funkcję punktu szczepień przyjęła 12 lutego 2021 roku. Jest to pierwszy tego typu punkt szczepień na Mazowszu. Do tej pory, w najbardziej rygorystycznie zorganizowanym punkcie szczepień populacyjnych zaszczepionych zostało ponad cztery tysiące mieszkańców a w całym powiecie w sumie wykonano 17 tysięcy szczepień. W tym tygodniu w Mediatece planowane jest zaczepienie 1364 osób.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Aktualnie trwają zapisy na szczepienia:

– dla osób 70+ (rocznik 1951 i starsze) na szczepionkę Pfizer

– dla osób 60-69 (rocznik 1952-1961) na szczepionkę Pfizer lub Astra Zeneca - wyboru dokonuje się w momencie zapisu na szczepienie, ponieważ dany termin jest przypisany do rodzaju szczepionki.

– dla osób 40-59 (rocznik 1981-1962), które posiadają w systemie gabinet.gov.pl aktywne skierowanie wystawione przez MZ na szczepionkę Pfizer lub Astra Zeneca, przy czym osoby w wieku 40-49 mogą otrzymać terminy nie wcześniej niż w maju.

– dla osób przewlekle chorych (posiadających skierowanie w ramach grupy 1B) takim osobom należy przekazać numer 500 074 983 w celu indywidualnego rozpatrzenia sytuacji zdrowotnej i wyznaczenia terminu.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

To ciekawe. Znam osobe ktora w grodziskim punkcie szczepien nie zostala zapytana nawet o choroby wspolistniejace, w ogole zadnego pytania czy badania. Szczepia tam pracownicy z przychodni Optima czy co...? Bo to tam nie ma zadnego lekarza, poziom i obsluga fatalne. Przestrzegam.
Grodziszczanin


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.