TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2022

Włamanie i kradzież w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWłamanie i kradzież w Milanówku - Grodzisk News


Ostatnio w mediach społecznościowych dotyczących Milanówka mieszkańcy przekazują sobie informacje o próbach włamań na posesje. Policjanci potwierdzili, że kilka dni temu doszło do włamania do domu, z którego skradziono pieniądze i biżuterię.


Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 28 stycznia. – Tego dnia wpłynęło do nas zgłoszenie o włamaniu i kradzieży w jednym z domów w Milanówku. Sprawcy ukradli pieniądze oraz biżuterię – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Innych zgłoszeń o kradzieżach i włamaniach w Milanówku w ostatnim czasie nie odnotowaliśmy. Natomiast w tej konkretnej sprawie prowadzimy czynności mające na celu wykrycie i zatrzymanie sprawców.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Grodziska policja ma wykryć sprawców jakiegokolwiek włamania...????!!! Buahahaha! Sa w stanie conajwyżej odebrać gówniarza zatrzymanego przez ochrone np w lidlu, ktory próbował wynieść w plecaku flaszkę.... i na tym koniec możliwości tych panów

Robie
02-02-2022 23:23

Najlepszą ochroną jest oko sąsiada. Reagujmy gdy widzimy coś podejrzanego.

Lola
03-02-2022 11:49
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.