TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

12 2021

Włamali się do pomieszczeń należących do urzędu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWłamali się do pomieszczeń należących do urzędu - Grodzisk News


Dwaj mężczyźni podejrzani o dokonanie kradzieży z włamaniem zostali zatrzymani przez policję. Mężczyźni mieli wejść do pomieszczeń należących do Urzędu Gminy Brwinów i wynieść przedmioty o łącznej wartości 15 tys. zł.


W miniony piątek o włamaniu poinformowali policję pracownicy brwinowskiego magistratu, którzy zauważyli, że ktoś się włamał do pomieszczeń gospodarczych należących do urzędu na jednym z osiedli mieszkaniowych. W środku znajdowały się m.in. kosiarki, kosy, piły spalinowe, czy wiertarki, które zostały skradzione. Łączna wartość łupu wyniosła około 15 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak dość szybko udało się się ująć złodziei. – Gdy przyjechali samochodem do Pruszkowa, czekali już na nich funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy. Policjanci, podczas przeszukania pojazdu, którym poruszali się sprawcy, ujawnili przedmioty mogące służyć do dokonywania kradzieży z włamaniem, takie jak łom, nożyce do metalu, a nawet przecinak do betonu. Sprawcy posiadali w pojeździe również odzież roboczą i kominiarkę. W toku czynności mężczyźni przyznali się do kradzieży i wskazali miejsce ukrycia skradzionych elektronarzędzi na terenie Brwinowa – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

33- i 27-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem za co można nawet na 10 lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.