Dziś można jeszcze wziąć udziału szlachetnej akcji przekazywania świątecznych darów dla samotnie żyjących seniorów z Grodziska. Inicjatywa organizowania przez Fundację Dzieci potrwa tylko do 16 włącznie, a zatem nie zwlekajmy i w ostatnim dni akcji pokażmy dobro.
Po ogromnym sukcesie poprzedniej, bożonarodzeniowej akcji, kiedy to udało się przygotować blisko 400 paczek dla potrzebujących starszych osób, Fundacja Dzieci nie zwalnia tempa. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy organizowana jest kolejna zbiórka produktów, które z pewnością umilą ten czas grodziskim seniorom.
Do 16 kwietnia 2025 roku mieszkańcy mogą przynosić do wyznaczonych punktów:
• Konserwy mięsne i rybne
• Makarony, ryż, kasze i inne sypkie produkty
• Zupy i dania gotowe w słoikach
• Herbatniki, wafle, ciastka i inne słodkości
• Kawę, herbatę i kakao
• Dżemy, miód i powidła
• Czekolady i inne świąteczne smakołyki
• Kosmetyki i środki czystości
Organizatorzy zachęcają również do przygotowania własnoręcznie wykonanych kartek z życzeniami, które zostaną dołączone do każdej paczki. Tym sposobem każdy z darów będzie miał jeszcze bardziej ludzki i osobisty charakter, z pewnością cieplej kojarzący się seniorom.
Gdzie można dostarczyć dary? Poniżej Lista punktów zbiórki:
– Przedszkole Baby Academy, ul. Dworska 11
– Przedszkole Dwujęzyczne, ul. Bairda 38A
– Żłobek Baby Academy, ul. Dworska 2
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Bartniaka 13A
– Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Sportowa 31
– Przedszkole Tęczowy Domek, ul. 3 Maja 38C
– Przychodnia NZOZ Optima, ul. Bairda 56
– Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
Zachęcamy do włączenia się w akcję. Możemy w ten sposób pokazać solidarność i troskę o najstarszych mieszkańców grodziskiej gminy. Każdy, nawet najmniejszy dar, może sprawić ogromną radość i umilić seniorom nadchodzące święta. Nie zwlekajmy, czasu jest niewiele – zbiórka potrwa tylko do 16 kwietnia!
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Pod koniec kwietnia mieszkanki Grodziska po raz kolejny będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.
Jaktorowska gmina chce wybudować kompleks sportowy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Warszawskiej 88. Na jakim etapie jest inwestycja?
Przedsiębiorstwo energetyczne podało, kiedy i gdzie w naszym regionie nastąpią wyłączenia prądu. Odcięcie energii elektrycznej w nowym tygodniu spowodowane będzie koniecznością wykonania prac konserwacyjnych lub naprawczych.
Dziś Niedziela Wielkanocna, czyli najważniejsze chrześcijańskie święto. Dzisiejsze okoliczności zdecydowanie sprzyjają temu, aby przyjrzeć się bliżej historii oraz tradycji Wielkanocy.
Redakcja portalu GrodziskNews.pl życzy wszystkim Czytelnikom Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
Powracamy do sprawy Daniela R. podejrzanego o dokonanie zabójstwa w centrum Grodziska. Jak ustaliliśmy, prokuratura prowadząca śledztwo skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie akt oskarżenia przeciw Danielowi R.
Z okazji zbliżającego się dnia Ziemi Żabia Wola zaprasza na piknik rodzinnym, w którym ekologia będzie motywem przewodnim. Organizatorzy zapowiadają zresztą moc atrakcji oraz ważny aspekt charytatywny.
Już w marcu informowaliśmy, że jaktorowski samorząd pozyskał dotację w kwocie blisko 1,4 mln zł na remont wnętrza i elewacji kościoła pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Teraz czas przejść do konkretnych działań, a kolejnym krokiem do realizacji inwestycji jest ogłoszone niedawno przez parafię zapytanie ofertowe.
21 041
09-04-2025
21 041
09-04-2025
Copyright © 2014-2025 () - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.