TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

05 2022

WKD. Nowe zasady podróży dla Ukraińców. Trzeba skasować bezpłatny bilet


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr AntosWKD. Nowe zasady podróży dla Ukraińców. Trzeba skasować bezpłatny bilet - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa zaktualizowała warunki korzystania z darmowych przejazdów dla obywateli Ukrainy. Od 10 maja Ukraińcy zobowiązani są do nabycia odpowiedniego biletu „Przejazd obywatela Ukrainy”. Jest bezpłatny ale musi być skasowany zaraz po wejściu do pociągu.


Bilety dostępne są w kasach biletowych (informacja o lokalizacji/godzinach otwarcia kas biletowych - https://wkd.com.pl/bilety/informacje-o-zakupie/kasy-biletowe-wkd) oraz stacjonarnych automatach biletowych zainstalowanych na wszystkich stacjach/przystankach WKD.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bilety wydawane będą na trzy strefy czasowe (I strefa – bilet ważny do 19 minut, II strefa – bilet ważny do 38 minut, III strefa – bilet ważny powyższej 38 minut). Nieodpłatny bilet należy skasować w kasowniku niezwłocznie po wejściu do pociągu.

–Podczas kontroli biletów należy okazać bilet jednorazowy skasowany na daną strefę czasową oraz właściwy dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy – podał przewoźnik.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Do kiedy potrwa taka akcja? Czy chociaż Ci co jeżdżą za darmo mogą zwolnić miejsca siedzące? Po dwóch miesiącach taka akcja powinna być zakończona, powoduje to tylko niepotrzebne napięcia.
Kasiawkd


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.