TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

09 2021

WKD apeluje o rozsądek na przejazdach kolejowych


Grodzisk News


WKD apeluje o rozsądek na przejazdach kolejowych - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa opublikowała kolejny materiał w ramach akcji „Twoja bezpieczna Wukadka”. Kampania przypomina zmotoryzowanym, rowerzystom i pieszym o  prawidłowych zachowaniach podczas  przekraczania przejazdów kolejowych oraz o zagrożeniach życia i zdrowia do których może dojść w tych miejscach.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Kampania społeczna „Twoja bezpieczna WuKaDka” ruszyła w maju i WKD jako organizator wraz z partnerami zaproszonymi do projektu podejmuje szereg akcji uświadamiających o niebezpieczeństwie jakie niesie ze sobą brak rozwagi, brawura na drogach, pośpiech, itp., które są najczęstszymi przyczynami śmiertelnych wypadków z udziałem uczestników ruchu drogowego. Przewoźnik realizując kampanię „Twoja bezpieczna WuKaDka” zachęca do dialogu uczestników ruchu drogowo-kolejowego a także zwraca uwagę lokalnej społeczności na problem właściwego zachowania kierowców, rowerzystów i pieszych. WKD chce dotrzeć do wszystkich uczestników ruchu drogowego i uwrażliwi ich na zagrożenie panujące na przejazdach kolejowych. A wszystko to w ramach kampanii „Twoja bezpieczna WuKaDka”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spółka WKD podkreśla, że utrzymuje infrastrukturę w jak najlepszym stanie technicznym, aby zapewnić bezpieczne warunki podróży zarówno dla uczestników ruchu drogowego jak i pasażerów WKD. Działania przewoźnika zostały docenione m.in. przez Urząd Transportu Kolejowego, który w 2018 r. przyznał spółce nagrodę w konkursie „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” za przedsięwzięcia na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych.

Warto podkreślić, że obszary w rejonie przejazdów kolejowych są jednymi z najbardziej niebezpiecznych, ponieważ to tam często dochodzi do zdarzeń tragicznych w skutkach. Przewoźnik apeluje o rozsądek i zachęca do bezpiecznych zachowań na przejazdach.

Poniżej najnowszy spot w ramach akcji „Twoja bezpieczna WuKaDka”.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.