reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

09 2020

Wirtualne Dni Transportu dla fanów wukadki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wirtualne Dni Transportu dla fanów wukadki - Grodzisk NewsW programie wirtualnej imprezy przewidziano: a) Od 17 do 22 września publikacje w mediach społecznościowych Stowarzyszenia (Facebook, Instagramie oraz kanał YouTube) archiwalnych wspomnień z poprzednich edycji Dni Transportu Publicznego w Grodzisku Mazowieckim oraz wydarzeń promujących bogatą historię "kolejki" WKD od 1927 roku do dzisiaj, b) W piątek 18 września (18:00-19:30) transmisję w czasie rzeczywistym prelekcji tematycznej pt. "Kolej na EN94". W czasie transmisji live na kanale YouTube Stowarzyszenia i profilu organizacji na Facebooku każdy będzie miał doskonałą okazję do zapoznania się z obszerną historią eksploatacji pojazdów produkcji wrocławskiego Pafawagu. Wykład poprowadzą członkowie Stowarzyszenia. Przewidziano możliwość zadawania pytań, c) W weekend 19 i 20 września wirtualne zwiedzanie Izby Tradycji EKD-WKD, hali przeglądowo-naprawczej spółki oraz taboru historycznego jak i współczesnego "WuKaDki" (Kanał YouTube). Realizowana kampania społeczna w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu skupia się głównie na zachęceniu jak największej liczby osób do korzystania z alternatywnych form transportu ( komunikacja publiczna, piesza lub rowerowa); powiększeniu świadomości społecznej na temat negatywnych skutków eksploatacji tradycyjnego transportu z napędem spalinowym; promowaniu inicjatyw ułatwiających mieszkańcom regionu korzystanie z proekologicznych środków transportu. Więcej tutaj Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.