12 09 2020

Wirtualna Bitwa Warszawska także w Milanówku. Weź udział

12.09.2020, godz.: 15:42
Wirtualna Bitwa Warszawska także w Milanówku. Weź udział
fot. Mat. organizatora

Była w Grodzisku, będzie też w Milanówku. Mowa o wirtualnej Bitwie Warszawskiej, w której mieszkańcy mogą wziąć udział założywszy specjalne gogle.

Z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej milanowianie będą mieli okazję przenieść się w wirtualnym świecie do 1920 roku i wziąć udział w niezwykłej misji dostarczenia meldunku do biura szyfrów na Cytadeli.

– Dzięki goglom VR widzowie będą obserwować otaczający ich świat oczami jednego z bohaterów filmu. Uciekając przed bolszewikami staną się uczestnikami zapierających dech wydarzeń i poznają rolę wywiadu radiowego dla polskiego zwycięstwa w wojnie polsko-bolszewickiej. Czy uda im się dostarczyć meldunek i wpłynąć na losy jednej z najważniejszych bitew w historii nie tylko Polski, ale i świata? – tak reklamują inicjatywę organizatorzy.

– Film można zobaczyć w różnych miastach dzięki Wirtualnemu Teatrowi Historii Niepodległa, który podróżuje teraz po Polsce, a już 13 września zawita do Milanówka! – dodają.

Rezerwacje bezpłatnych biletów na pokaz – tutaj

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.