20 12 2019

Wigilia dla samotnych w Grodzisku

20.12.2019, godz.: 09:36
Wigilia dla samotnych w Grodzisku
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej i gminny samorząd tradycyjnie jak co roku zapraszają na spotkanie wigilijne dla mieszkańców. Wydarzenie ma charakter otwarty, a organizatorzy spodziewają się wielu osób.

Spotkania wigilijne stały się już w Grodzisku tradycją. W tym roku odbędzie się 21 grudnia w budynku Mediateki przy ul.  3 Maja i ma nosić wszelkie znamiona bogatej świątecznej tradycji.  Goście spotkania podzielą się opłatkiem, zjedzą typowo wigilijne potrawy, a także będą kolędować wspólnie z wokalistką Dagmarą Jaworską, byłą dziennikarką Radia Bogoria, obecnie znaną m.in. z telewizyjnych programów „Jaka to melodia?” i „Śpiewajmy razem. All together now”.

Obserwacje z lat ubiegłych pokazują, że w wielu przypadkach na Wigilię przychodzą osoby samotne, ale nie tylko. Organizatorzy zapewniają, że z otwartymi ramionami przyjmą każdego, kto zechce być tam i świętować zgodnie z dobrymi obyczajami.

Spotkanie odbędzie się 21 grudnia. Początek wspólnego świętowania grodziszczan podobnie jak w ubiegłym roku, o godz. 10.00 w Mediatece przy ul. 3 Maja 57.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata