24 09 2017

Wieteska podbija Ekstraklasę

24.09.2017, godz.: 15:43
Wieteska podbija Ekstraklasę
Fot. ekstraklasa.tv

Wychowanek Pogoni Grodzisk Mateusz Wieteska strzelił już trzecią bramkę w tym sezonie. Tym razem zawodnik Górnika Zabrze pokonał golkipera Pogoni Szczecin.

Od początku tego sezonu „Wietes” jest jednym z pierwszych wyborów trenera Marcina Brosza. Szkoleniowiec ekipy ze Śląska z pewnością nie żałuje swojej decyzji. Wychowanek grodziskiej Pogoni nie tylko bardzo dobrze broni dostępu do własnej bramki, ale również zdobywa gole.

W ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy Mateusz Wieteska pokonał bramkarza Pogoni Szczecin, co było jego już trzecim trafieniem w tym sezonie. Zachowując oczywiście zachowując proporcje rośnie nam nowy Kamil Glik, który również zdobywa gole we francuskim Monaco.

Jak Mati strzelił gola? Oczywiście głową po rzucie rożnym. Tę sytuację można obejrzeć tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.