13 01 2020

Wiemy, ile zebrały sztaby WOŚP w naszym regionie [FOTO]

13.01.2020, godz.: 16:40
Wiemy, ile zebrały sztaby WOŚP w naszym regionie [FOTO]
Fot. Marcin Masalski

Kontynuujemy poniedziałek pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poznaliśmy bowiem wyniki części sztabów w naszym regionie zachęcamy również do obejrzenia pierwszej porcji zdjęć z finału w Grodzisku.

Jak wynika z szacunkowych danych zebrano ponad 115 mln zł, a kwota na pewno będzie znacznie wyższa po zakończeniu wszystkich licytacji. Mieszkańcy w naszym regionie również nie żałowali pieniędzy. Padły kolejne rekordy.

Najwięcej zebrał sztab w Grodzisku, mogący pochwalić się kwotą 185 246,19 zł. Więcej niż przed rokiem zebrał sztab w Milanówku, ale dokładna suma będzie znana jutro około południa. – Pieniądze liczy już bank, a darowizny jeszcze spływają, dlatego ostateczną sumę powinniśmy znać we wtorek. Milanowianie byli jednak hojni, więc pobijemy wynik sprzed roku, czyli 96 tys. zł – mówi nam Marzena Osiadacz, z milanowskiego sztabu WOŚP.

Wynikiem zbiórki pochwaliły się za to Podkowa Leśna – 40 681 zł oraz Jaktorów – 36 159,19 zł. Czekamy jeszcze na informację z dwóch sztabów w Józefinie (gm. Żabia Wola).

Tymczasem przeżyjmy finał jeszcze raz za sprawą świetnych zdjęć Marcina Masalskiego. Dziś część pierwsza, jutro druga.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.