21 05 2020

Wielu chętnych do przebudowy Kościelnej

21.05.2020, godz.: 11:30
Wielu chętnych do przebudowy Kościelnej
Fot. Pixabay

Podkowiański magistrat otworzył oferty na przebudowę ul. Kościelnej w Podkowie Leśnej na odcinku od ul. Modrzewiowej do Akacjowej. Chętnych nie brakowało, zgłosiło się osiem firm.

Magistrat na tę inwestycję zamierzał przeznaczyć 187 tys. zł. Tylko jedna z ośmiu propozycji mieści się w tej kwocie – firma RAD-MAR z Brwinowa zażyczyła sobie 160 tys. zł. Pozostałe propozycje wahają się od 206 tys. zł do 314 tys. zł.

Zgodnie z zamówieniem przebudowę ma przejść odcinek od ul. Modrzewiowej do Akacjowej. Inwestycja obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa oraz nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie progów zwalniających, chodników, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej.

Wykonawca będzie miał 90 dni na wykonanie wszystkich prac od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata