04 11 2019

Wielki powrót Neo-Nówki do Grodziska coraz bliżej

04.11.2019, godz.: 07:34
Wielki powrót Neo-Nówki do Grodziska coraz bliżej
fot. Mat. prasowe

Fani kabaretowej rozrywki będą odliczać dni do końca roku, bowiem 14 grudnia do Grodziska powróci znane i lubiane trio Neo-Nówka. Kabareciarze zaprezentują nowy program, a my rozdaliśmy pierwsze bilety na ten występ!

Nie mamy wątpliwości, że i w tym roku będzie podobnie. Kabaret rodem z Wrocławia zaprezentuje nowy program zatytułowany „Żywot Mariana”. –  Po sukcesie programu „Kazik sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć – tak przedstawienie reklamuje organizująca je agencja artystyczna Kreator.

Bilety można rezerwować TUTAJ.

Patronem medialnym wydarzenia będzie tradycyjnie już portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata