reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Wieczorny wypadek na autostradzie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny wypadek na autostradzie - Grodzisk News


W środowy wieczór na autostradzie A2 doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wyniku tego zdarzenia kierowca osobówki został ranny i trafił do szpitala.


Jak doszło do wypadku? – Około godz. 19.00 odebraliśmy zgłoszenie, że na autostradzie A2 w kierunku poznania zderzyły się dwa samochody. Okazało się, że do zdarzenia doszło na wysokości Izdebna Nowego w kierunku Poznania, ale na pasie technicznym – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że samochód osobowy zatrzymał się na pasie technicznym ze względu na jakieś problemy. Wówczas na tył pojazdu najechał samochód ciężarowy. Ranny został kierowca osobówki, dwie inne osoby przebywały na zewnątrz pojazdu – dodaje Stefaniak. – Kierowca doznał jednak urazu nogi i trafił do szpitala – zaznacza.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.