TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

29

04 2023

Wieczorny pożar w Starych Budach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej, która miała miejsce w piątkowy wieczór w Starych Budach.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj około godz. 22.00 był pożar w Starych Budach. Na miejscu było kilka wozów strażackich – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 21.05 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze lasu w Starych Budach przy ul. Radziejowickiej. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa zastępy z OSP Jaktorów i jeden z OSP Międzyborów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się paliły się pocięte kawałki drzew na zadrzewionej i nieogrodzonej działce. Nasze działania polegały na ugaszeniu tej hałdy pozostałości roślinnych, która miała wymiary około 15x10 metrów – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W trakcie działań zauważono, że na terenie znajduje się ziemianka. – W środku były elementy wyposażenia m.in. meble i artykuły z tworzywa sztucznego. Na miejsce zadysponowano patrol policji, teren przeszukano. Nikogo na terenie całej posesji nie było, nikt nie odniósł obrażeń – dodają strażacy.

Działania zostały zakończone o godz. 22.15.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.