reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

06 2024

Wieczorny pożar w Kałęczynie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka Monika1 - Grodzisk News


W środowy wieczór w Kałęczynie doszło do pożaru cukierni przy ul. Radziejowickiej. Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki Moniki, która do wiadomości również dołączyła zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 21.48 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru cukierni przy ul. Radziejowickiej w Kałęczynie. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym z OSP Grodzisk Maz. i OSP Jaktorów. Gdy strażacy przyjechali na miejsce stwierdzili pożar w jednym z pomieszczeń na parterze budynku. Głównie paliła się rozdzielnia elektryczna i meble w pomieszczeniu socjalnym. Strażacy najpierw gasili ogień z zewnątrz, a następnie z wewnątrz budynku – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy pomogli w ewakuacji jednej osobie. – Na balkonie budynku znajdowała się kobieta, która nie mogła opuścić budynku przez zadymienie. Strażacy podstawili drabinę i pomogli wydostać się z obiektu – dodają strażacy.

Nikt nie odniósł obrażeń. Akcja strażaków zakończyła się o godz. 22.49.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wieczorny pożar w Kałęczynie - Grodzisk Newsfoto: Czytelniczka Monika


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.