reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

10 2021

Wieczorne zderzenie w Opypach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik PawełWieczorne zderzenie w Opypach - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór na ul. Mazowieckiej w Opypach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj około 22.00 w Opypach doszło do wypadku drogowego na ul. Mazowieckiej skrzyżowanie z ul. Polnych Kwiatów. Na miejscu była policja i kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – O godz. 22.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i Polnych Kwiatów w Opypach. Kierujący hyundaiem, który jechał tą drugą ulicą nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Mazowiecką BMW i doszło do zderzenia. Badany przez ratowników medycznych był kierujący BMW, ale na szczęście nie wymagał hospitalizacji – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Rzecznik grodziskiej policji dodaje, że obaj kierujący byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wieczorne zderzenie w Opypach - Grodzisk News
Wieczorne zderzenie w Opypach - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Gość miał farta, równie dobrze mógł trafić na przelatującego TIRA z dość znaczną prędkością.

Przenajświętsza Panienka w kapliczce czuwa.

Mieszkaniec
15-10-2021 09:44

To już kolejne nieszczęsne zdarzanie w tym miejscu ,odkąd mamy nową drogę Polnych Kwiatów .Za dużo tych przeróżnych wypadków. Nadzorcy powinni coś zrobić na tym skrzyżowaniu .Myślę że sprawdziłaby się tu Inteligentna Sygnalizacja Świetlna. Pojedziesz za szybko to czujnik wykryje przekroczenie prędkości a sygnalizator nada czerwone światło. Może to być jedna ze skuteczniejszych metod walki z ludzką niesubordynacją w tym miejscu .Oby nie było za późno
..

Mieszkanka
15-10-2021 18:09

Tyle było już w tym miejscu wypadków a nadzór nie reaguje. Domagamy się zainstalowania Inteligentnej Sygnalizacji Świetlnej .Oby nie było za późno . Prosimy!!!

mieszkanka
16-10-2021 09:12

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.