reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2019

Wieczorne zderzenie w Książenicach. Osobówka zatrzymała się na ogrodzeniu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wieczorne zderzenie w Książenicach. Osobówka zatrzymała się na ogrodzeniu [FOTO] - Grodzisk News


W sobotni wieczór doszło do kolizji w Książenicach, w której fiat przejechał przez rondo i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Na miejscu działały policja i straż pożarna.


Pierewszą informację o zdarzeniu, wraz ze zdjęciami, nadesłał do nas czytelnik w Książenicach kierowca na rondzie pojechał prosto i wjechał w ogrodzenie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia ? napisał do nas czytelnik. O szczegóły pytamy przedstawicieli służb pracujących na miejscu. ? Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 21.58. Wynikało z niego, że na rondzie w Książenicach doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji ? mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. ? Po dotarciu na miejsce okazało się, że w aucie nikogo nie ma. Po pryjeździe policji ustalono, że 100 metrów od miejsca zdarzenia są trzy osoby z obrażeniami wskazującymi, że to one mogły podróżować autem. Wszystkie były pod wpływem alkoholu. Nie zostały zabrane do szpitala. Dalej sprawę wyjaśniać będzie policja ? dodaje Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.