reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2019

Wieczorne zderzenie w Książenicach. Osobówka zatrzymała się na ogrodzeniu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wieczorne zderzenie w Książenicach. Osobówka zatrzymała się na ogrodzeniu [FOTO] - Grodzisk News


W sobotni wieczór doszło do kolizji w Książenicach, w której fiat przejechał przez rondo i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Na miejscu działały policja i straż pożarna.


Pierewszą informację o zdarzeniu, wraz ze zdjęciami, nadesłał do nas czytelnik w Książenicach kierowca na rondzie pojechał prosto i wjechał w ogrodzenie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia ? napisał do nas czytelnik. O szczegóły pytamy przedstawicieli służb pracujących na miejscu. ? Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 21.58. Wynikało z niego, że na rondzie w Książenicach doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji ? mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. ? Po dotarciu na miejsce okazało się, że w aucie nikogo nie ma. Po pryjeździe policji ustalono, że 100 metrów od miejsca zdarzenia są trzy osoby z obrażeniami wskazującymi, że to one mogły podróżować autem. Wszystkie były pod wpływem alkoholu. Nie zostały zabrane do szpitala. Dalej sprawę wyjaśniać będzie policja ? dodaje Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.