Na autostradzie A2 na wysokości podgrodziskiej wsi Tłuste kierowca ciężarówki z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.
Do zdarzenia doszło we wtorek tuż przed godz. 20.00. A pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Policja potwierdziła. – O godz. 19.54 wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na A2 w Tłustem na kierunku z Grodziska do Błonia. Okazało się, że kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne – mówi nam st. sierż. Natalia Wysoczańska, p.o. rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.
Na miejscu działały służby, w tym policja i pogotowie. – Na miejscu czynności prowadzili policjanci, a medycy zabrali kierowcę ciężarówki na badania do szpitala. Mężczyzna uskarżał się na złe samopoczucie już podczas jazdy, przed zderzeniem. Choć zatem zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja, to kierowca został zabrany do szpitala w celu sprawdzenia stanu zdrowia – dodaje policjantka.
Przekazała również, że kierowca był trzeźwy, a za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych.
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Wypadek zdarzył się na A2 w Tłustym na kierunku z Grodziska do Błonia.
Z jakiego dzikiego kraju pochodzi piszący te bzdury?
Ferguson
25-02-2025 11:34
Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia ognia, który pojawił się w domu jednorodzinnym w Starych Budach. Strażacy przekazali konkretnie, iż płonął ganek przed wejściem do domu.
Warszawska Kolej Dojazdowa (WKD) ogłosiła zmiany w kursowaniu pociągów, które będą obowiązywać przez całe wakacje. Nowy, letni rozkład jazdy wejdzie w życie 1 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2025. Pasażerowie powinni przygotować się na korekty w częstotliwości kursów, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy.
Przygotujcie się na wieczór pełen inteligentnego humoru, wzruszających piosenek i trwałych wspomnień! Centrum Kultury przy ulicy Spółdzielczej 9 stanie się sceną wyjątkowego wydarzenia: jubileuszu Andrzeja Poniedzielskiego.
Zakład energetyczny podał listę adresów w regionie, pod którymi odetnie prąd. Będzie to spowodowane konserwacją sieci elektroenergetycznej.
Mieszkańcy Milanówka mogą spodziewać się znaczącej poprawy jakości oświetlenia ulicznego. Trwa przetarg na wymianę dotychczasowych opraw sodowych na nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu w mieście.
Rozpoczęty przed południem Festiwal Planszowy Grodzisk cieszy się spodziewanym powodzeniem wśród entuzjastów planszówek, karcianek i zmagań strategicznych. Powietrze zelektryzowane jest od wysiłku szarych komórek graczy, ale właśnie o kreatywną zabawę w miłej atmosferze tu chodzi. Chcesz poczuć te fluidy przyjdź i zagraj!
Podkowa Leśna otrzymała w darze od prywatnych właścicieli wyjątkowy prezent. Choć podarowana działka jest niewielkich rozmiarów to znajdująca się na niej figurka jest dla miasta niezwykle cenne. To postać Jezusa Chrystusa na postumencie – obiekt znany jako kapliczka Lilpopów. Miasto już snuje plany konserwacji pomnika.
Sportowcy z całej Polski zjechali do Grodziska Mazowieckiego, aby wziąć udział w prestiżowych III Mistrzostwach Polski Para Karate WKF. Wydarzenie, zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki, było ważnym krokiem w promowaniu integracji i aktywności fizycznej wśród osób z niepełnosprawnościami.
Copyright © 2014-2025 () - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.