reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2022

Wieczorne zderzenia w powiecie grodziskim, jedno czołowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorne zderzenia w powiecie grodziskim, jedno czołowe - Grodzisk News


Do dwóch groźnie wyglądających zderzeń doszło w środowy wieczór na drogach w Grodzisku i Jaktorowie. W jednym brała udział karetka z samochodem osobowym, w drugim motocykl i osobówka.


W Grodzisku do zderzenia doszło na ul. Królewskiej. – Wyglądało to tak, że pojazd karetki przejeżdżający na sygnale uderzył w opla, którego kierowca prawdopodobnie nie zdążył zrobić miejsca na przejazd uprzywilejowanemu pojazdowi – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na szczęście była to tylko kolizja, nikomu nic się nie stało – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W drugim zdarzeniu skończyło się na zatrzymaniu prawa jazdy motocykliście. – Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Chełmońskiego w Jaktorowie kierowca motocykla nieprawidłowo wyprzedzał autobus i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem z naprzeciwka – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych. – Na szczęście nikomu nic się nie stało, więc także w tym przypadku mówimy tylko o kolizji, jednak motoycklista za spowodowanie bardzo poważnego zagrożenia na drodze ma zatrzymane uprawnienia do jazdy. Będzie też sporządzony wniosek do sądu o ukaranie go – dodaje rzeczniczka grodziskiej komendy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ale głupoty pani rzecznik mówi,
W innym artykule są zdjęcia i wyraźnie widać, że kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa a motocyklista był na swoim pasi i jechał prawidłowo. Ciekawe kim jest kierowca samochodu osobowego.?

Kierowca
29-12-2022 21:36

Same kłamstwa … proszę napisać prawdę a nie okłamywać czytelników.
Nastąpiło wymuszenie przez kierowcę samochodu. Proszę udostępnić zdjęcia tam ewidentnie już widać kto zawinił czyli kierowca samochodu marki volkswagen.

Świadek
29-12-2022 23:05
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.