25 05 2020

Wieczorna kolizja w Międzyborowie

25.05.2020, godz.: 10:03
Wieczorna kolizja w Międzyborowie
fot. Policja

W niedzielny wieczór na ul. Jagiellońskiej w Międzyborowie doszło do kolizji. Z ustaleń policji wynika, iż kierowca BMW nie dostosował prędkości do sytuacji na drodze.

O szczegółach mówi rzecznik prasowy grodziskiej komendy powiatowej. – O godz. 21.17 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym ul. Jagiellońskiej w Międzyborowie. Na miejscu okazało się, że kierowca BMW uderzył w krawężnik. Nikomu nic się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych.

– Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących mandatem. Został ukarany mandatem – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.