reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

03 2023

Wieczorna kolizja na Mazowieckiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w KsiążenicachWieczorna kolizja na Mazowieckiej - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór na ul. Mazowieckiej w Maryninie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.


Informację o kolizji otrzymaliśmy od czytelników. – Przy Biedronce na Mazowieckiej w Maryninie około godz. 19.00 był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – napisał jeden z nich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń. – Po godz. 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Na ul. Mazowieckiej w Maryninie doszło do zderzenia volkswagena i mazdy. Kierujący tym pierwszym pojazdem był ukarany mandatem za spowodowanie kolizji drogowej. Nie było osób poszkodowanych. Obaj kierujący byli trzeźwi – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu byli również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Książenicach oraz z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (po jednym zastępie). Do zadań strażaków należało m.in. zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pomocy przedmedycznej kobiecie uskarżającej się na ból w odcinku szyjnym, zabezpieczenie wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Strażacy działania zakończyli po godz. 20.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wieczorna kolizja na Mazowieckiej - Grodzisk News
Wieczorna kolizja na Mazowieckiej - Grodzisk News
Wieczorna kolizja na Mazowieckiej - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.