21 05 2019

Wieczorna interwencja strażaków w Szpitalu Zachodnim

21.05.2019, godz.: 11:01
Wieczorna interwencja strażaków w Szpitalu Zachodnim
fot. Czytelniczka

Trzy zastępy straży pożarnej, w tym wóz z podnośnikiem, interweniowały w poniedziałkowy wieczór w grodziskim Szpitalu Zachodnim. Zadziałał alarm z monitoringu przeciwpożarowego.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Coś się dzieje przed Szpitalem Zachodnim w Grodzisku – napisała pani Urszula.

O szczegóły zapytaliśmy strażaków. – Rzeczywiście mieliśmy zgłoszenie ze Szpitala Zachodniego. W takim przypadku musimy każdorazowo zadysponować kilka zastępów plus podnośnik – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W ty przypadku alarm okazał się fałszywy. – Była to automatyczne powiadomienie z monitoringu przeciwpożarowego w szpitalu. Na szczęście okazało się ono fałszywe – zaznacza st. bryg. Tryniszewski,

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata