reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

12 2023

Wieczorna interwencja strażaków w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorna interwencja strażaków w Grodzisku - Grodzisk News


W czwartek wieczorem strażacy zostali wezwani do do interwencji w związku z zadymieniem i podejrzeniem wydzielania się czadu w jednym z domów przy ul. Niskiej w Grodzisku. Domownicy zaalarmowani czujnikiem, sami opuścili budynek.


Do zdarzenia doszło po godz. 22.00. – O 22.17 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu i tlenku węgla wydzielającym się w jednym z domów przy ul. Niskiej. Na miejsce udał się jeden zastęp zawodowej straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce potwierdzono zadymienie, które powstało na skutek nieszczelnego przewodu kominowego w starej instalacji – przekazała nam Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Gdy w domu załączył się czujnik czadu, jego lokatorzy sami opuścili budynek. Nikomu nic się nie stało, a działania strażaków polegały na sprawdzeniu stężenia tlenku węgla, a następnie przewietrzeniu pomieszczeń – dodają strażacy.

Ich działania zakończyły się kilka minut po godz. 23.00.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.