22 08 2020

Wieczorna interwencja pogotowia w Grodzisku. „Zdarzenie losowe”

22.08.2020, godz.: 18:01
Wieczorna interwencja pogotowia w Grodzisku. „Zdarzenie losowe”
fot. Czytelnik Maciej

W piątkowy wieczór jeden z czytelników nadesłał do redakcji wiadomość o interwencji pogotowia na Kościuszki w Grodzisku. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale nie drogowego.

– Wracałem z galerii handlowej około o 20.45 i widziałem człowieka leżącego na ulicy. Nie wiem co się wydarzyło. Zdążyłem zrobić zdjęcie – napisał do nas pan Maciej.

Co się zatem wydarzyło. – Około godz. 20.40 pogotowie ratunkowe zostało wezwane do mężczyzny, który przy ul. Kościuszki po prostu potknął się i przewrócił. Była mu potrzebna pomoc medyczna. W tym przypadku mówimy po prostu o zdarzeniu losowym – wyjaśnia nadkom. Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

💬︎ 3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Wieczorna interwencja pogotowia w Grodzisku. „Zdarzenie losowe””

 1. Anna pisze:

  Najważniejsze zrobić zdjęcie!!!!!!!!!!!?

  • Alicja pisze:

   Anna czytalas ze zrozumieniem ? Wezwal pomoc, to chyba jest najistotniejsze, a zdjecie w tych czasach robi sie dla wlasnej ochrony!

   • Hubert pisze:

    W sumie, nie jest napisane, kto wezwał pomoc ;-)
    Ale może darujmy sobie publikowanie każdej informacji na temat akcji pogotowia, bo zaraz będziemy mieli newsy ze zdjęciami domów, gdzie do chorego przyjechała karetka… No i zrobi się nam nie Grodzisk News, a Grodzisk Magiel – jeżeli ktoś jeszcze pamięta o czym piszę ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.