11 07 2020

Wieczorem kolejny seans w kinie samochodowym

11.07.2020, godz.: 19:20
Wieczorem kolejny seans w kinie samochodowym
Fot. Mat. organizatora

Grodzisk może poszczycić się największym bezpłatnym kinem samochodowym w regionie. Najbliższy seans już dziś wieczorem (sobota, 11 lipca), a obejrzymy polską komedię „(Nie)znajomi”. Start projekcji zaplanowano na godzinę 22.00 na Targowisku Miejskim przy ul. Montwiłła 41.

„(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, jest inspirowany hitem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. W rolach głównych występują: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutnia, Łukasz Simlat.

Wstęp na seans wolny, ale liczba miejsc ograniczona.

To drugi seans w ramach kina samochodowego. Poprzednio na Targowisku Miejskim wyświetlany był film „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże”.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.