reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Więcej szczegółów po wypadku w Jaktorowie-Kolonii

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik TomaszWięcej szczegółów po wypadku w Jaktorowie-Kolonii - Grodzisk News


Wracamy do sprawy poważnego wypadku, który w niedzielę tuż po południu wydarzył się w Jaktorowie-Kolonii. Policja przekazała nam informacje na temat wstępnych ustaleń ws. okoliczności wypadku, a także o sytuacji osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.


Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło tuż po godzinie 12:00, na ulicy Armii Krajowej w Jaktorowie-Kolonii. W zdarzeniu brali udział osobowe BMW oraz rowerzysta. Stan 15-letniego cyklisty był po wypadku bardzo poważny – do tego stopnia, że chłopca do szpitala musiał zabrać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

REKLAMA

Wypadek bardzo poruszył lokalnych mieszkańców. Wielu jest zatroskanych o stan zdrowia osób, które w nim ucierpiały. Dziś służby podają nieco więcej szczegółów tego dramatycznego zdarzenia.

Okazuje się, że do szpitala zabrano cztery, a nie pięć osób, jak sugerowały początkowe doniesienia. –Rowerzysta w wieku 15 lat przewieziony do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nadal przebywa w placówce medycznej w Warszawie. Jego stan jest określany jako ciężki – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–W szpitalu także przebywa nadal 35-letnia pasażerka samochodu, który brał udział w zdarzeniu. Natomiast dwoje dzieci, które początkowo także zostały zabrane na badania, lekarze wypisali już do domu – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Funkcjonariusze nadal prowadzą czynności dochodzeniowe i zbierają wszelkie informacji na temat okoliczności wypadku. Wstępnie wiadomo jednak, co było jego prawdopodobną przyczyną. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy BMW. Cały czas jednak gromadzimy wszystkie dane pozwalające jak najdokładniej wyjaśnić, dlaczego doszło do wypadku – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych.


Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?

Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?

ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

Wyrazy współczucia dla wszystkich poszkodowanych i ich rodzin. Mieszkam niedaleko tego miejsca, spokojna, boczna droga. A jednak dramat moze zdarzyc sie wszędzie. Tylko mala poprawka:jeśli Jaktorów Kolonia to nie Stare Budy, jesli godz 12 to nie popołudnie... Te drobne szczegóły podważyły wiarygodność artykułu, bylo nie było lokalnej "prasy"

Grażyna
14-04-2025 17:38

No nie wiem czy taka spokojna ta droga. Każdy jeździ tam z przekroczeniem prędkości

444
15-04-2025 09:12

Rowerzysta umarl

Robert
15-04-2025 20:16

pokaż wszystkie komentarze (5)


AKTUALNOŚCI

Ponad 1,5 kg narkotyków w mieszkaniu. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Policjanci z Żyrardowa zabezpieczyli w jednym z mieszkań na terenie miasta 1,5 kg amfetaminy. Podczas akcji zatrzymano dwóch mężczyzn.

Poranna awaria na kolei

We wtorkowy poranek doszło do awarii urządzeń infrastruktury kolejowej na linii skierniewickiej. Pociągi mogą być opóźnione.

Waleczne i wielkie serca na WOŚP-owym Dniu Sportu w Grodzisku! [GALERIA]

Choć tegoroczny, 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero przed nami, to już w miniony weekend grodziska społeczność miała okazję do pokazania, jak wielkie i jak waleczne ma serca. A to za sprawą pierwszej w historii inicjatywy pod hasłem: „WOŚP-owy Dzień Sportu w Grodzisku”. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Tak wyglądała akcja gaśnicza budynku Monaru [Zdjęcia]

Niedzielny pożar budynku Monaru w Budach Zosinych zaangażował do akcji gaśniczej kilkanaście zastępów straży pożarnej z regionu, m.in. z OSP Żelechów i OSP Międzyborów. Dzięki uprzejmości strażaków właśnie publikujemy poniżej kilka zdjęć z niedzielnych działań...

Wypadek w Grodzisku. Kierowca osobówki zderzył się z innym autem i staranował ogrodzenie

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło w poniedziałek wczesnym popołudniem na ul. Nadarzyńskiej. Z ustaleń policji wynika, że kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem zderzył się z inną osobówką, a następnie wjechał w ogrodzenie przydrożnej posesji.

Awaria wodociągowa w Grodzisku. Kilka ulic bez wody

Od rana ekipy techniczne grodziskiego zakładu wodociągów i kanalizacji pracują nad usunięciem awarii sieci, która wymusiła zarazem odcięcie wody do części mieszkańców Grodziska na pół dnia.

Awaria na kolei. Poważne utrudnienia i honorowanie biletów

Poranne podróże koleją odbywają się dziś z utrudnieniami. Pasażerowie na linii skierniewickiej muszą przygotować się na spore opóźnienia pociągów Kolei Mazowieckich. Z powodu usterki technicznej jednego ze składów, ruch pociągów odbywa się z problemami, co wpływa na cały harmonogram jazdy.

Karolin w nowej odsłonie. Zespół „Mazowsze” zyskał nowoczesną bursę i większy parking

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” ma powody do świętowania. W siedzibie zespołu w Otrębusach oficjalnie otwarto zmodernizowany budynek bursy oraz powiększony parking. Inwestycje, które pochłonęły łącznie ponad 13 mln zł, zostały sfinansowane z budżetu samorządu województwa mazowieckiego.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB
REKLAMA

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.