11 07 2020

Wichura łamała drzewa

11.07.2020, godz.: 11:17
Wichura łamała drzewa
Fot. Czytelnik

Wczorajsza burza jaka przetoczyła się nad powiatem grodziskim przysporzyła pracy lokalnym strażakom, którzy interweniowali kilkanaście razy.

W piątek w godzinach popołudniowych nad naszym regionem przeszła silna burza. Pioruny co chwila rozświetlały niebo, a porywisty wiatr łamał drzewa. Na szczęście nie było poszkodowanych.

Strażacy jednak mieli sporo pracy. – Pierwsze zgłoszenia spłynęły około godz. 15.00 i do godzin nocnych interweniowaliśmy 15 razy. Wszystkie zgłoszenia dotyczyły połamanych drzew w różnych miejscach na terenie całego powiatu. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Obyło się natomiast bez pompowania wody – dodają.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.