TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

10 2021

Wiceburmistrz Grodziska rezygnuje z funkcji


Grodzisk News


foto: grodzisk.plWiceburmistrz Grodziska rezygnuje z funkcji - Grodzisk News


Wiceburmistrz Grodziska Mazowieckiego Michał Klonowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji, a decyzję uzasadnił względami osobistymi. Burmistrz Grzegorz Benedykciński przychylił się do jego prośby.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Klonowski pracę jako zastępca burmistrza, m.in. do sprawy inwestycji gminnych, rozpoczął w styczniu tego roku, kiedy to zastąpił odchodzącego na emeryturę Piotra Galińskiego. We wcześniejszej pracy zebrał doświadczenie menedżerskie. Pracował w zagranicznych i krajowych firmach takich jak TCL, Danfoss, Rabugino, Wadim Plast i Altmaster. Od 2016 r. był członkiem zarządu i dyrektorem operacyjnym, a od 2017 r. prezesem zarządu i dyrektorem naczelnym zakładu wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rezygnacja z funkcji wiceburmistrza wydaje się nagła i zaskakująca. – Michał Klonowski poprosił mnie o przyjęcie jego rezygnacji, którą uzasadniał względami osobistymi, a ja się do tej prośby przychyliłem. Muszę jednak zaznaczyć, że współpraca układała się bardzo dobrze – powiedział nam burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Dodał również, że nie będzie rozpisywany konkurs na nowego wiceburmistrza. – Do końca kadencji zamierzamy pracować w obecnym składzie prezydium, czyli moim jedynym zastępcą będzie wiceburmistrz Tomasz Krupski – dodaje.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Cieszę się, że mogłem pomóc ...
Henryk


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.