TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

10 2021

Wiceburmistrz Grodziska rezygnuje z funkcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plWiceburmistrz Grodziska rezygnuje z funkcji - Grodzisk News


Wiceburmistrz Grodziska Mazowieckiego Michał Klonowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji, a decyzję uzasadnił względami osobistymi. Burmistrz Grzegorz Benedykciński przychylił się do jego prośby.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Klonowski pracę jako zastępca burmistrza, m.in. do sprawy inwestycji gminnych, rozpoczął w styczniu tego roku, kiedy to zastąpił odchodzącego na emeryturę Piotra Galińskiego. We wcześniejszej pracy zebrał doświadczenie menedżerskie. Pracował w zagranicznych i krajowych firmach takich jak TCL, Danfoss, Rabugino, Wadim Plast i Altmaster. Od 2016 r. był członkiem zarządu i dyrektorem operacyjnym, a od 2017 r. prezesem zarządu i dyrektorem naczelnym zakładu wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rezygnacja z funkcji wiceburmistrza wydaje się nagła i zaskakująca. – Michał Klonowski poprosił mnie o przyjęcie jego rezygnacji, którą uzasadniał względami osobistymi, a ja się do tej prośby przychyliłem. Muszę jednak zaznaczyć, że współpraca układała się bardzo dobrze – powiedział nam burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Dodał również, że nie będzie rozpisywany konkurs na nowego wiceburmistrza. – Do końca kadencji zamierzamy pracować w obecnym składzie prezydium, czyli moim jedynym zastępcą będzie wiceburmistrz Tomasz Krupski – dodaje.

💬︎   dodaj komentarz

To był także kandydat na burmistrza w zbliżających się wyborach samorządowych. Urzędujący burmistrz Benedykciński po blisko 30. latach kierowania Urzędem przechodzi na emeryturę.
Ta decyzja wiceburmistrza Klonowskiego, to wielka strata dla gminy.

Becia
03-10-2021 15:17

OBY KRUPSKI NIE BYL BURMISTRZEM to nie ta osoba

mieszkaniec
03-10-2021 16:58

Cieszę się, że mogłem pomóc ...

Henryk
03-10-2021 17:15

pokaż wszystkie komentarze (23)

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.