TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

03 2021

Wiatr łamie drzewa. Strażacy mają sporo pracy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowieWiatr łamie drzewa. Strażacy mają sporo pracy - Grodzisk News


Porywisty wiatr przysporzył sporo pracy strażakom w powiecie grodziskim. Dotychczas strażacy mieli już siedem zdarzeń związanych z połamanymi drzewami i... urwanym ogranicznikiem w rejonie grodziskiego tunelu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Od rana mocno wieje, porywisty wiatr łamie drzewa i tym samym powoduje, że straż pożarna ma sporo pracy związanej z usuwaniem skutków wichury. – Jak dotąd mieliśmy siedem zgłoszeń. Głównie są to drzewa, z wyjątkiem interwencji w Grodzisku, gdzie w rejonie tunelu na ul. Bałtyckiej wiatr zerwał ogranicznik wysokości – informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W jakich miejscowościach strażacy interweniowali? – Osowiec, Stare Budy, Józefina, Podkowa Leśna i dwie interwencje w Żelechowie. Na szczęście we wszystkich przypadkach obyło się bez strat materialnych i osób poszkodowanych. Obecnie nie ma też utrudnień w ruchu związanych z wiatrołomami – dodają strażacy z grodziskiej PSP.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.