reklama Grodzisk mazowiecki

Powiat grodziski wiadomości

Ponad 1 mld zł na inwestycje na Mazowszu - Grodzisk News

23

11 2020

Ponad 1 mld zł na inwestycje na Mazowszu

W piątek odbyło się pierwsze czytanie budżetu województwa mazowieckiego na 2021 r. Zapisano w nim 120 mln zł na budowę zachodniej obwodnicy Grodziska.

Jakie liczby w raporcie grodziskiego Sanepidu? - Grodzisk News

23

11 2020

Jakie liczby w raporcie grodziskiego Sanepidu?

Grodziski Sanepid opublikował codzienny raport na temat koronawirusa w powiecie. Z dzisiejszego wynika, że liczba nowych ozdrowieńców jest wyższa niż wskaźnik nowych zakażeń.

Wycinka drzew na wukadce z wątpliwościami - Grodzisk News

23

11 2020

Wycinka drzew na wukadce z wątpliwościami

W listopadzie Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiła przetarg na wycinkę ponad dwóch tysięcy wzdłuż trasy, po której biec ma drugi między Podkową Leśną a Grodziskiem. Informacja spotkała się z reakcją lokalnych organizacji na rzecz ochrony środowiska.

80 nowych ozdrowieńców w powiecie - Grodzisk News

22

11 2020

80 nowych ozdrowieńców w powiecie

Kilkadziesiąt nowych zakażeń i 80 ozdrowieńców – tak wyglądają dzisiejsze statystyki opublikowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Grodzisku Mazowieckim.

W grudniu nowy roczny rozkład na WKD - Grodzisk News

22

11 2020

W grudniu nowy roczny rozkład na WKD

Od 13 grudnia będzie obowiązywał nowy roczny rozkład jazdy na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Będzie on bliźniaczy do tego, który obowiązuje obecnie.

Jest aktualny raport Sanepidu. Kilkadziesiąt zakażonych, dwa zgony - Grodzisk News

21

11 2020

Jest aktualny raport Sanepidu. Kilkadziesiąt zakażonych, dwa zgony

Grodziski Sanepid opublikował raport dotyczący sytuacji epidemiologicznej w powiecie grodziskim. Zgodnie z nim, w ciągu ostatniej doby dwa zgony powiązano z COVID-19, a kilkadziesiąt osób otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Nauka zdalna przedłużona, otwarcie galerii za tydzień - Grodzisk News

21

11 2020

Nauka zdalna przedłużona, otwarcie galerii za tydzień

Od przyszłej soboty znów zostaną otwarte sklepy i usługi w galeriach handlowych. Natomiast w szkołach jeszcze przez dłuższy czas będzie funkcjonować tryb nauki zdalnej – takie informacje przekazał dziś premier Mateusz Morawiecki.

Nowy raport Sanepidu. Dwie osoby zmarły - Grodzisk News

20

11 2020

Nowy raport Sanepidu. Dwie osoby zmarły

Grodziski Sanepid opublikował raport o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Wynika z niego, że dwie osoby zmarły w związku z COVID-19.

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego? - Grodzisk News

19

11 2020

Do kogo pofruną Żurawie Powiatu Grodziskiego?

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku.  

Koronawirus. Raport na dziś - Grodzisk News

19

11 2020

Koronawirus. Raport na dziś

Grodziski Sanepid opublikował raport o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę

Co mówi nowy raport Sanepidu? - Grodzisk News

18

11 2020

Co mówi nowy raport Sanepidu?

Grodziski Sanepid opublikował raport o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę.

Niedzielski: Zdrowie Polaków to nie tylko koronawirus - Grodzisk News

18

11 2020

Niedzielski: Zdrowie Polaków to nie tylko koronawirus

Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział dziś wprowadzenie tzw. programu odbudowy zdrowia Polaków. – Ten program będzie prawdopodobnie inicjowany od początku stycznia 2021 r., ale mamy gotowe jego fundamentalne założenia – mówił szef resortu na dzisiejszej konferencji prasowej.

Niedzielski: Sytuacja epidemiczna stabilizuje się - Grodzisk News

17

11 2020

Niedzielski: Sytuacja epidemiczna stabilizuje się

Ministrowie Adam Niedzielski i Michał Dworczyk mówili na dzisiejszej konferencji prasowej, że sytuacja epidemiczna w Polsce się stabilizuje. Wskazywali m.in. na spadek dynamiki przyrostu zachorowań

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.