TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Milanówek wiadomości, strona 2

Miliony dofinansowania na inwestycje w regionie - Grodzisk News

12

10 2021

Miliony dofinansowania na inwestycje w regionie

11 projektów z subregionu warszawskiego zachodniego, w tym przedsięwzięcia z naszego regionu, otrzyma łącznie prawie 38,8 mln zł dotacji. Pieniądze pójdą m.in. rozbudowy i przebudowy dróg, modernizacje i rozbudowy obiektów szkolnych czy miejsc sportu i rekreacji.

Kiedy zakaz palenia węglem w powiecie grodziskim? - Grodzisk News

12

10 2021

Kiedy zakaz palenia węglem w powiecie grodziskim?

Jest nowy projekt zmian w mazowieckiej uchwale antysmogowej. Zakaz palenia węglem miałby obowiązywać w Warszawie już od 1 października 2023 r., a w powiecie grodziskim kilka lat później.

„Noc Bibliotek” w Milanówku nie zawiodła [FOTO] - Grodzisk News

11

10 2021

„Noc Bibliotek” w Milanówku nie zawiodła [FOTO]

Tegoroczna „Noc Bibliotek” w Milanówku nie zawiodła czytelników i upłynęła pod znakiem wielu ciekawych wydarzeń i aktywności. Motywem przewodnim było poznawanie cywilizacji Majów oraz afrykańskiego lądu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Trwa strażacki piknik dla Michałka - Grodzisk News

09

10 2021

Trwa strażacki piknik dla Michałka

W Milanówku trwa piknik charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczonych na leczenie ciężko chorego Michałka. Imprezę organizują strażacy z OSP Milanówek i właśnie tam trwa piknik.

Milanowska zbiórka przysmaków dla zwierząt zakończona dużym sukcesem - Grodzisk News

09

10 2021

Milanowska zbiórka przysmaków dla zwierząt zakończona dużym sukcesem

Milanówek zakończył zbiórkę przysmaków dla zwierząt warszawskiego ogrodu zoologicznego. Milanowianie z pomocą uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim zebrali ponad 3 razy więcej przysmaków niż w zeszłym roku!

Rusza przebudowa dworca w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News

07

10 2021

Rusza przebudowa dworca w Milanówku [FOTO]

Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały umowę i przekazały dziś plac budowy wykonawcy prac modernizacyjnych na dworcu kolejowym w Milanówku. Po zakończeniu przebudowy podróżni będą mogli korzystać z bardziej komfortowego, bezpiecznego i funkcjonalnego dworca.

Włącz się w zbiórkę zwierzęcych przysmaków. Trafią do warszawskiego ZOO - Grodzisk News

07

10 2021

Włącz się w zbiórkę zwierzęcych przysmaków. Trafią do warszawskiego ZOO

Milanówek jako miasto ogród, w którym lasów i zieleni nie brakuje przyłączył się do akcji wsparcia warszawskiego ogrodu zoologicznego w zbiórce żywności dla podopiecznych ZOO. Zachęca mieszkańców do włączenia się.

Budżet Obywatelski Mazowsza: głosuj na ulubione przedsięwzięcia - Grodzisk News

05

10 2021

Budżet Obywatelski Mazowsza: głosuj na ulubione przedsięwzięcia

Cały czas można głosować na najciekawsze projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Kino pod chmurką, mobilne rowerowe miasteczko, multimedialne ogrody, zakup karetki czy plenerowy festiwal filmowy to tylko część z propozycji zgłoszonych w regionie warszawskim zachodnim. Na realizację zwycięskich projektów samorząd Mazowsza przeznaczył 25 mln zł. Głosowanie na stronie bom.mazovia.pl potrwa do 10 października.

Jest termin referendum ws. odwołania burmistrza Milanówka - Grodzisk News

03

10 2021

Jest termin referendum ws. odwołania burmistrza Milanówka

Komisarz Wyborczy w Warszawie wydał postanowienie o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania burmistrza Milanówka, Piotra Remiszewskiego przed upływem kadencji. Milanowianie zagłosują w tej sprawie 21 listopada.

Gdzie tym razem wyłączą prąd? - Grodzisk News

03

10 2021

Gdzie tym razem wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.

Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Milanówku wydał oświadczenie. Przeprasza mieszkańców - Grodzisk News

02

10 2021

Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Milanówku wydał oświadczenie. Przeprasza mieszkańców

Publikujemy ciąg dalszy historii z milanowskim radnym Witoldem Mossakowskim w roli głównej. W wydanym niedawno oświadczeniu zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego rady (p.o. przewodniczącego) przyznał, że jego zachowania nic nie usprawiedliwia i odniósł się do zarzutów stawianych mu między innymi przez burmistrza Milanówka.

Burmistrz Milanówka zapowiada złożenie doniesienia do prokuratury ws. przewodniczącego rady - Grodzisk News

02

10 2021

Burmistrz Milanówka zapowiada złożenie doniesienia do prokuratury ws. przewodniczącego rady

W ostatnim czasie media, także ogólnopolskie, obiegła informacja o tym, że przewodniczący milanowskiej rady miejskiej Witold Mossakowski podczas obrad jednej z komisji prowadzi przez kilka minut auto, choć – jak się okazało – kilka miesięcy wcześniej zabrano mu prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Burmistrz Milanówka zapowiedział u nas złożenie doniesienia do prokuratury.

Kto otrzyma „Milanowskiego Liścia Dębu”? - Grodzisk News

01

10 2021

Kto otrzyma „Milanowskiego Liścia Dębu”?

Milanówek po raz 15. nagrodzi najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w rozwój lokalnej społeczności mieszkańców gminy. Ruszyły zgłoszenia do nagrody „Milanowski Liść Dębu”.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.