TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Międzyborów wiadomości

Tak protestowali mieszkańcy naszego regionu przeciw CPK [FOTO] - Grodzisk News

10

06 2022

Tak protestowali mieszkańcy naszego regionu przeciw CPK [FOTO]

Grupa około 200 osób blokowała drogę 719 w okolicy wiaduktu CMK i skrzyżowania ul Kaski w Starych Budach. Mieszkańcy zebrali się w ramach ogólnopolskiego protestu przeciw inwestycjom związanym z Centralnym Portem Komunikacyjnym. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia.

W piątek ogólnopolskie protesty przeciwko CPK. Także na drogach w naszym powiecie - Grodzisk News

10

06 2022

W piątek ogólnopolskie protesty przeciwko CPK. Także na drogach w naszym powiecie

10 czerwca strona społeczna, w tym gminy z naszego powiatu, wezmą udział w ogólnopolskim proteście przeciw budowie CPK Mieszkańcy będą protestować na drogach publicznych w określonych lokalizacjach, m.in. w Żabiej Woli i Międzyborowie.

W piątek ogólnopolskie protesty przeciwko CPK. Także na drogach w naszym powiecie - Grodzisk News

08

06 2022

W piątek ogólnopolskie protesty przeciwko CPK. Także na drogach w naszym powiecie

10 czerwca strona społeczna, w tym gminy z naszego powiatu, wezmą udział w ogólnopolskim proteście przeciw budowie CPK Mieszkańcy będą protestować na drogach publicznych w określonych lokalizacjach, m.in. w Żabiej Woli i Międzyborowie.

Jak poprawić bezpieczeństwo na ul. Królowej Marysieńki? - Grodzisk News

16

05 2022

Jak poprawić bezpieczeństwo na ul. Królowej Marysieńki?

Mieszkańcy jaktorowskiej gminy chcą poprawy bezpieczeństwa na ul. Królowej Marysieńki. Ich zdaniem na drodze powinno obowiązywać ograniczenie prędkości do 20 km/h, jak w strefie zamieszkania, zwłaszcza że w pasie drogi piesi i rowerzyści mogą poruszać się tylko skrajem jezdni lub niezabezpieczonym poboczem. Zmiana organizacji ruchu zderza się jednak z przeszkodami formalnymi..

Sobotnie pożary w Sadych Budach i Międzyborowie - Grodzisk News

14

03 2022

Sobotnie pożary w Sadych Budach i Międzyborowie

W sobotni wieczór strażacy państwowej jednostki w Grodzisku i z OSP Międzyborów musieli dwukrotnie interweniować w krótkim odstępie czasu. W Sadych Budach wybuchł pożar w garażu, z kolei na starym boisku w Międzyborowie płonęły gałęzie. Zobaczcie zdjęcia.

Grodziska straż pożarna: Usuwanie skutków nawałnicy potrwa do soboty - Grodzisk News

20

01 2022

Grodziska straż pożarna: Usuwanie skutków nawałnicy potrwa do soboty

Strażacy z powiatu grodziskiego wciąż mierzą się skutkami nawałnicy jaka przeszła nad regionem w poniedziałek. Wichura łamała drzewa, a częstokroć wyrywała je z korzeniami, zrywała dachy i linie energetyczne. Strażacy realizują interwencje dotyczące łącznie 240 zdarzeń. Prace mogą potrwać jeszcze do soboty.

Gorąca noc w powiecie – cztery pożary - Grodzisk News

18

01 2022

Gorąca noc w powiecie – cztery pożary

Strażacy mieli pełne ręce roboty nie tylko w związku z porywistym wiatrem, który nawiedził nasz powiat. W nocy z poniedziałku na wtorek doszło też do czterech pożarów.

Nawałnica zrywała dachy i łamała drzewa. Ponad sto interwencji strażaków, przybywają kolejne - Grodzisk News

17

01 2022

Nawałnica zrywała dachy i łamała drzewa. Ponad sto interwencji strażaków, przybywają kolejne

Silnie wiejący wiatr przeistoczył się dziś przed południem w nawałnicę, która przez nasz powiat. Połamane drzewa, zerwane dachy domów, zablokowane drogi – o skutki działania żywiołu. Pełne ręce roboty mają strażacy zarówno z państwowej, jak i z ochotniczych jednostek. Tylko do 11.30 odnotowano ponad 120 wezwań do interwencji.

Strażacy z OSP zbierają na defibrylator (AED) - Grodzisk News

11

01 2022

Strażacy z OSP zbierają na defibrylator (AED)

Ruszyła zbiórka pieniędzy na zakup automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Strażacy z OSP Międzyborów chcą, aby każdy z mieszkańców miał do niego dostęp, żeby w nagłych wpadkach móc szybko i skutecznie zareagować.

Pożar domu w Międzyborowie. Pięć zastępów w akcji - Grodzisk News

14

10 2021

Pożar domu w Międzyborowie. Pięć zastępów w akcji

W środę wieczorem doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Międzyborowie. W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Zatrzymani za kradzieże paliwa - Grodzisk News

20

08 2021

Zatrzymani za kradzieże paliwa

Funkcjonariusze zatrzymali w Międzyborowie dwie osoby podejrzane o kradzieże paliwa. Policjanci zatrzymali ich, gdy rozpoznali ich auto na ulicy.

Kasa na wyposażenie dla szkoły w Międzyborowie - Grodzisk News

20

07 2021

Kasa na wyposażenie dla szkoły w Międzyborowie

Nowe komputery, laptopy, projektory multimedialne, drukarki laserowe czy oprogramowanie umożliwiające naukę zdalną – w 130 szkołach na Mazowszu, w tym 9 z warszawskiego zachodniego pojawi się niebawem nowy sprzęt. To efekt unijnego projektu realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Jego wartość w tym roku wynosi blisko 22 mln zł. W gronie dofinansowanych placówek jest podstawówka w Międzyborowie.

Strażacy remontują OSP w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News

18

07 2021

Strażacy remontują OSP w Międzyborowie [FOTO]

Ochotniczy aspekt pracy strażaka objawia się nie tylko podczas akcji gaśniczych i ratunkowych. Strażacy z OSP w Międzyborowie są właśnie w trakcie remontu remizy, a wykonują go w czasie wolnym od pracy. Oto kilka zdjęć z przebiegu działań.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.