TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Książenice wiadomości, strona 8

Książenickie kino na leżakach już w piątek - Grodzisk News

01

08 2018

Książenickie kino na leżakach już w piątek

Osiedle Książenice zaprasza mieszkańców na sierpniowy seans w ramach plenerowego kina letniego w tej miejscowości. Już w piątkowy wieczór odbędzie się pokaz filmu prezentującego historię jednej z najsłynniejszych rywalizacji w dziejach sportu i nie tylko.

?Biegam bo lubię? w Książenicach już po raz szósty - Grodzisk News

29

06 2018

?Biegam bo lubię? w Książenicach już po raz szósty

Znamy datę szóstej edycji imprezy biegowej w Książenicach. ?Biegam bo lubię? odbędzie się 9 września obok wartości sportowej i zabawowej po raz kolejny poniesie ze sobą aspekt charytatywny.

Odpowie za kradzież w Książenicach - Grodzisk News

16

03 2018

Odpowie za kradzież w Książenicach

Grodziscy policjanci zatrzymali Janusza K. pod zarzutem kradzieży głowic termostatycznych. Elementy zostały zabrane z obiektu w Książenicach, a część z nich funkcjonariusze znaleźli zamontowane na grzejnikach w domu 69-latka. 

Piknik ekologiczny w Książenicach już po raz siódmy - Grodzisk News

14

03 2018

Piknik ekologiczny w Książenicach już po raz siódmy

12 maja w Książenicach odbędzie się już siódma odsłona Pikniku Ekologicznego. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, także i tym razem bogatej i ciekawej oferty dla odwiedzających nie powinno zabraknąć.

Piłkarze Legii z wizytą w Książenicach [FOTO] - Grodzisk News

26

09 2017

Piłkarze Legii z wizytą w Książenicach [FOTO]

Od dość dawna wiadomo że nowoczesny kompleks Akademii Legii Warszawa powstanie w Książenicach. Miłą niespodzianką były więc odwiedziny piłkarzy mistrza Polski w tamtejszej podstawówce. Młodzi kibice chętnie zadawali pytania zawodnikom, robili zdjęcia, zbierali autografy.

Kibicujmy naszym siatkarzom w Strefie Ruchu - Grodzisk News

24

08 2017

Kibicujmy naszym siatkarzom w Strefie Ruchu

Już dziś w Polsce rozpoczną się mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Nasza reprezentacja jest nie tylko gospodarzem turnieju, lecz także jednym z najpoważniejszych kandydatów do medalu. W meczu otwarcia z Serbią na Stadionie Narodowym na trybunach zasiądzie ok. 60 tysięcy kibiców. Ale i w naszym regionie szykuje się zorganizowany doping ? w kawiarni Strefy Ruchu w Książenicach.

Policyjny pościg za motocyklistą - Grodzisk News

27

04 2017

Policyjny pościg za motocyklistą

W czwartkowe popołudnie grodziscy policjanci prowadzili pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna został zatrzymany w Urszulinie.

Przebudowa szkoły na mieszkania chronione za blisko 190 tys. zł - Grodzisk News

03

04 2017

Przebudowa szkoły na mieszkania chronione za blisko 190 tys. zł

Grodziski magistrat wyłonił wykonawcę przebudowy wnętrza szkoły na potrzeby mieszkań chronionych. Inwestycja ma kosztować około 190 tys. zł.

ZWiK wyłączy wodę w Książenicach - Grodzisk News

27

03 2017

ZWiK wyłączy wodę w Książenicach

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji kontynuuje konserwację gminnej infrastruktury wodociągowej. Dlatego też szykuje kolejne wyłączenie wody. Tym razem w czwartek 30 marca. 
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.