reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Brwinów wiadomości, strona 8

Nowa honorowa obywatelka Brwinowa - Grodzisk News

25

01 2023

Nowa honorowa obywatelka Brwinowa

Brwinów nadał tytuł Honorowego Obywatela pani Marii Cybulskiej. Zasłużonej lekarce, a zarazem społeczniczce zaangażowane przez wiele lat w sprawy samorządowe.

Kasa dla mieszkańców na pozbycie się azbestu - Grodzisk News

23

01 2023

Kasa dla mieszkańców na pozbycie się azbestu

Samorządy i mieszkańcy poszczególnych gmin w regionie sukcesywnie pozbywają się materiałów zawierających azbest. W Brwinowie rusza nabór wniosków dotacyjnych na utylizację eternitowych płyt z dachów i fasad budynków. Mieszkańcy już mogą się o nie ubiegać.

W Brwinowie powstanie nowy mural - Grodzisk News

22

01 2023

W Brwinowie powstanie nowy mural

Niebawem miasto będzie zdobił kolejny mural. Ma on powstać na budynku dawnej kuźni w Brwinowie przy ul. Dworskiej 1.

Intensywne opady uszkodziły sieć. Wielu mieszkańców wciąż bez prądu - Grodzisk News

21

01 2023

Intensywne opady uszkodziły sieć. Wielu mieszkańców wciąż bez prądu

W wyniku intensywnych opadów mokrego śniegu wiele sieci energetycznych zostało uszkodzonych. Tysiące mieszkańców w naszym rejonie było bez prądu. Energetycy zapewniają, że wszystkie awarie powinny zostać usunięte w ciągu 24–48 godzin.

Będzie doświetlenie 22 przejść dla pieszych na drogach wojewódzkich? Brwinów liczy na kasę z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza - Grodzisk News

16

01 2023

Będzie doświetlenie 22 przejść dla pieszych na drogach wojewódzkich? Brwinów liczy na kasę z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Mazowsze zakończyło etap naboru projektów do nowej odsłony budżetu obywatelskiego i do 5 kwietnia powinno ogłosić listę przedsięwzięć wybranych do głosowania na nie. Jak poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński, jest spora szansa, że będzie wśród nich zadanie doświetlenia 22 przejść dla pieszych drogach wojewódzkich w kilku miejscowościach gminy.

Gorąca zupa dla potrzebujących na brwinowskim targowisku - Grodzisk News

14

01 2023

Gorąca zupa dla potrzebujących na brwinowskim targowisku

W każdą niedzielę na brwinowskim targowisku czeka na potrzebujących gorąca zupa. Akcja jest prowadzona przez lokalnych społeczników.

Co z nową biblioteką miejską w Brwinowie? - Grodzisk News

10

01 2023

Co z nową biblioteką miejską w Brwinowie?

Budowa biblioteki miejskiej w Brwinowie to jedna z większych inwestycji planowanych w gminie. Po problemach z pierwszym wykonawcą realizowane już przedsięwzięcie trzeba było przerwać. Kolejne podejścia spaliły zaś na panewce ze względu na zbyt wysokie oferty w dwóch przetargach. Gmina ma nadzieję, że za trzecim razem znajdzie wykonawcę.

Brwinów bliżej rozbudowy skrzyżowania na drodze 719 - Grodzisk News

06

01 2023

Brwinów bliżej rozbudowy skrzyżowania na drodze 719

Wojewoda mazowiecki wydał pozwolenie na budowę skrzyżowania w ciągu drogi wojewódzkiej nr 719. Inwestycja obejmie zatem ul. Obwodnica oraz ul. Kępińską w Brwinowie.

Koncert gospelowy w Święto Trzech Króli. Wstęp wolny - Grodzisk News

05

01 2023

Koncert gospelowy w Święto Trzech Króli. Wstęp wolny

Przy okazji Święta Trzech Króli z koncertem kolęd już po raz drugi w naszym regionie wystąpi Warszawski Chór Gospel. Chór wystąpi w brwinowskim kościele parafii św. Floriana. Wstęp wolny.

Blisko 1,2 mln zł dotacji na brwinowską komunikację - Grodzisk News

02

01 2023

Blisko 1,2 mln zł dotacji na brwinowską komunikację

Gmina Brwinów pozyskała środki z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych na funkcjonowanie lokalnych linii autobusowych w 2023 r. Kwota dotacji to blisko 1,2 mln zł.

Wzajemne honorowanie biletów do 9 grudnia 2023 r. - Grodzisk News

02

01 2023

Wzajemne honorowanie biletów do 9 grudnia 2023 r.

Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku trwającą przebudową stacji Warszawa Zachodnia i związanymi z tym utrudnieniami przedłuża honorowanie biletów aż do 9 grudnia tego roku.

Brwinów z budżetem na 2023 rok - Grodzisk News

26

12 2022

Brwinów z budżetem na 2023 rok

Brwinowski samorząd przegłosował przyjęcie uchwały budżetowej na przyszły rok. Plan dochodów i wydatków został przyjęty jednogłośnie.

Od nowego roku zmiany w brwinowskiej komunikacji - Grodzisk News

23

12 2022

Od nowego roku zmiany w brwinowskiej komunikacji

Gmina Brwinów wprowadzi zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej. Dzięki nim podróżowanie do Grodziska, Błonia, czy Milanówka ma być jeszcze sprawniejsze.


Warning: Undefined variable $region_wiecej in /home/server702229/ftp/txt/lista.php on line 77📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.