reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Brwinów wiadomości, strona 7

Ponad 19 mln zł dofinansowania na kolejne kilometry ścieżek w regionie - Grodzisk News

10

08 2021

Ponad 19 mln zł dofinansowania na kolejne kilometry ścieżek w regionie

Dziś informowaliśmy o otwarciu ofert w przetargu na budowę ścieżek rowerowych m.in. wzdłuż ulic Matejki i Bałtyckiej w Grodzisku. Dziś także gruchnęła wiadomość o dużym dofinansowaniu dla partnerstwa gmin z regionu na budowę kolejnych kilometrów dróg dla cyklistów. Mowa o przeszło 19 milionach złotych.

Wodociągowcy pracują na sieci. Możliwe przerwy w dostawie wody - Grodzisk News

10

08 2021

Wodociągowcy pracują na sieci. Możliwe przerwy w dostawie wody

Brwinów wciąż zmaga się z niedoborami wody, szczególnie w odniesieniu do południowych sołectw gminy: Owczarni, Żółwina i Tereni. Dziś wodociągowcy będą tam prowadzić prace na sieci mające poprawić sytuację. W związku z pracami mogą jedna występować przerwy w dostawie kranówki lub obniżone ciśnienie.

77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - Grodzisk News

01

08 2021

77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Dziś obchodzimy 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W Godzinie „W” – o 17.00 w całym kraju upamiętnimy bohaterski czyn powstańczy. Będzie to wspólny mianownik wszystkich obchodów. Poszczególne gminy przygotowały własny plan uroczystości – w naszym regionie także.

Koleje Mazowieckie mają już 17 lat - Grodzisk News

31

07 2021

Koleje Mazowieckie mają już 17 lat

Już 17 lat minęło od powstania Kolei Mazowieckich – obecnie jednego z największych przewoźników kolejowych w kraju. Pociągi KM obsługują m.in. linię skierniewicką.

Nowa jakość ulicy Kraszewskiego - Grodzisk News

28

07 2021

Nowa jakość ulicy Kraszewskiego

Trwająca w ostatnich miesiącach przebudowa ul. Kraszewskiego na odcinku od ul. Kępińskiej do Konopnickiej w Brwinowie dobiegła końca. Pozostałe odcinki tej ulicy zostały już przebudowane w poprzednich latach.

Wkrótce otwarcie jadłodzielni w Brwiniowe - Grodzisk News

27

07 2021

Wkrótce otwarcie jadłodzielni w Brwiniowe

Kiosk przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brwinowie funkcjonował przez wiele lat jako punkt Totolotka. Teraz – dzięki inicjatywie społeczników – stanie się miejscem, gdzie będzie można podzielić się produktami spożywczymi.

Burze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie - Grodzisk News

16

07 2021

Burze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie dotyczące naszego powiatu. Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi burzami oraz upałami.

Rowerem przez Brwinów i nie tylko [FOTO] - Grodzisk News

14

07 2021

Rowerem przez Brwinów i nie tylko [FOTO]

Ścieżki rowerowe stanowią ważny element infrastruktury drogowej w każdej gminie. W ostatnich latach ich sieć jest sukcesywnie rozbudowywana. W Brwinowie już prawie 30 km dróg i ciągów pieszo-rowerowych służy mieszkańcom i turystom, umożliwia im bezpieczny dojazd do pracy, szkoły, lokalnych atrakcji.

Nasze gminy kontra kopciuchy - Grodzisk News

12

07 2021

Nasze gminy kontra kopciuchy

Trwa program „Czyste powietrze”, w który mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę pieców, na nowe bardziej ekologiczne instalacje. Opublikowano ranking ujmujący gminy według aktywności mieszkańców w w składaniu wniosków o dotacje na wymianę instalacji grzewczych. Sprawdzamy, jak wypadły gminy z naszego powiatu.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

11

07 2021

Gdzie wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.

Brwinów stawia na biblioteki w plenerze - Grodzisk News

10

07 2021

Brwinów stawia na biblioteki w plenerze

Brwinów pozyskał dotację na stworzenie sieci plenerowych mikrobibliotek. Cel? Promowanie czytelnictwa. Takie plenerowe punkty z książkami znajdą się zarówno w Brwinowie, jak i w sołectwach gminy.

IMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem - Grodzisk News

09

07 2021

IMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego powiatu i okolic. Według meteorologów jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia silnych burz z gradem. Może też mocno powiać.

Awaria na kolei. Niektóre pociągi opóźnione - Grodzisk News

09

07 2021

Awaria na kolei. Niektóre pociągi opóźnione

W piątkowy poranek pasażerowie muszą się liczyć z opóźnieniami pociągów Kolei Mazowieckich. Awarii uległy urządzenia sterowania ruchem kolejowym.


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.